Organizacja przyjęcia

Zapraszam do zapoznania się moimi pakietami usług, które pozwolą Wam dopasować moje wsparcie w zakresie organizacji przyjęcia do Waszych potrzeb. Mam świadomość, że każda para jest inna. Każde przyjęcie jakie zorganizowałam także było niepowtarzalne. Właśnie dlatego staram się wychodzić naprzeciw Waszym oczekiwaniom, tworząc aż trzy różne pakiety oraz dodatkowo usługę wsparcia w dniu przyjęcia.

Zachęcam do pobrania mojej oferty i kontaktu ze mną.

Dlaczego warto podjąć współpracę:

  • zaoszczędzicie czas przed przyjęciem,
  • zmniejszycie swój stres, poczujecie się zaopiekowani,
  • ominiecie trudności organizacje - moje doświadczenie pozwala mi trafnie ocenić czas poszczególnych etapów i zachowanie gości, które może powodować zamieszanie lub dezorganizację,
  • pomogę Wam przygotować scenariusz dnia ślubu,
  • w trakcie przyjęcia będziecie mogli skupić się na zabawie, w pełni zapominając o wszystkich organizacyjnych obowiązkach i detalach,
  • Wasze zdjęcia będą jeszcze lepsze - dobra organizacja przekłada się na wszystko, także na pracę fotografa, który będzie dokładnie wiedział jak przebiegać będzie uroczystość, gdzie się ustawić, a dobrze pokierowani gości nie przeszkadzają i dobrze wychodzą na zdjęciach.

Zachęcam do pobrania mojej oferty i kontaktu ze mną.

Agata Szota-Kaplan


"Do Ani zwróciłam się właściwie na ostatniej prostej podczas przygotowań naszego przyjęcia, bo jakoś na miesiąc przed naszym ślubem. Większość była już zorganizowana, ale potrzebowałam wsparcia, przegadania pomysłów, rozwiązania kilku kwestii i pomocy w koordynacji w dniu przyjęcia. Już w pierwszym kontakcie z Anią czułam się komfortowo i zauważyłam, że Ania podchodzi do każdej współpracy indywidualnie i priorytetem jest dla niej słuchanie potrzeb swoich klientów, które często nie wpisują się w sztywne ramy. Ania jest bardzo życzliwą i ciepłą osobą, która kocha to co robi.
Mogliśmy się skupić na przeżywaniu tego wyjątkowego dnia i zabawie, a większość technicznych i organizacyjnych kwestii pozostawić jej. Ja osobiście czułam, że oprócz technicznej pomocy i koordynacji, mogłam liczyć na mentalne wsparcie, jakby dobra znajoma była ciągle obok mnie i nie musiałam się niczym martwić. Bardzo polecam.
Dziękujemy jeszcze raz za pomoc, i serce włożone w koordynację naszego wesela"  

Pobierz ofertę

Wypełnij formularz, aby od razu otrzymać moją ofertę na maila. W razie pytań wystarczy, że odpowiesz na mojego maila. Jeśli chcesz porozmawiać zostaw również telefon.

Zdjęcia z moich realizacji

Każde przyjęcie jest inne i wyjątkowe.

O jakim Wy marzycie?