Anna Ścieszka

Jestem wedding plannerką z 10 letnim doświadczeniem.

Poznaj mnie bliżej.

Zawód z wyboru

Mam poczucie, że ten zawód wybrał mnie, a nie na odwrót. Najpierw moi znajomi prosili mnie o pomoc przy organizacji imprez. Z czasem okazało się, że weekendami organizuję wesela i eventy znajomych moich znajomych. I tak, pocztą pantoflową wypełniał się mój kalendarz. Praca ta pozwalała mi się w pełni realizować.

Uwielbiam ją za możliwość spotykania ciekawych ludzi nie tylko z Polski ale i z całego świata. Mogę wyżywać się kreatywnie i artystycznie w dekoracjach i scenariuszach, do tego wszystko jest zorganizowane na tip top - czyli tak jak lubię!

Kreatywność

Nie lubię sztampowych rozwiązań. Zawsze staram się proponować ciekawe i oryginalne rozwiązania. 

Organizacja

To mój żywioł - check listy i dokładne plany, scenariusze sprawiają, że wszystko działa jak w zegarku!

Komunikacja

To kluczowa kompetencja, która pozwala mi zrozumieć i urzeczywistnić wyobrażenia moich klientów.

To właśnie dzięki tym kompetencjom potrafię wspólnie z klientami stworzyć oryginalne wizje i z powodzeniem je realizować.

Praca za kulisami 

Rola wedding plannerki jest szczególna, moim zdaniem to połączenie osobistego managera i doradcy do spraw ślubu i przyjęcia weselnego. Takie wydarzenie większość z nas organizuje raz w życiu i na tym polega trudność. Ja zorganizowałam ponad 100 wesel w różnych miejscach i  dla ludzi z różnych kultur. Miałam okazję współpracować z osobami z całego świata. Moim zadaniem jest poznać oczekiwania klientów, doradzić w kwestiach, które uważam, że należy przemyśleć ponownie lub zostały pominięte i stworzyć precyzyjny scenariusz. Następnie czuwam nad jego realizacją i to w taki sposób, aby moi klienci nie byli już w żaden sposób zaangażowani i mogli skupić się na tym co najważniejsze.  

Co mówią o mnie firmy, z którymi współpracuję?

holisz fotografia & film

Holisz Fotografia&Film

Izabela i Łukasz

Pierwszy raz współpracowaliśmy z wedding planerką. Przyznamy się, że troszkę się obawialiśmy współpracy czy nie będzie wchodzić w nasz plan działania ale było wszystko idealnie zaplanowane i współpraca bardzo owocna The Wedding Day

groovy cover band

Groovy Cover Band


Cześć Aniu!

Dziękujemy za sobotnią współpracę ;) Jesteś pierwszą Wedding planerką, z którą nam się świetnie współpracowało!